versija spausdinimui: Šarvuotos apsauginės durys
informacija atnaujinta: 2010-05-04 10:41:30
informacija spausdinta: 2020-03-29 09:20:08
   teisės saugomos © 2020 Juozo Šalčiaus individuali įmonė

Šarvuotos apsauginės durys

   Apsauginės kompozicinės "TOTUM 1" durys skirtos kaip vidinėms taip ir lauko sąlygomis patalpoms, naudojant atitinkamą apdailą. Jos sujungia savyje ypač geros šilumos ir garso izoliuojančias savybes bei aukštą saugumo lygį. Šios durys priskiriamos net 4 saugumo klasei pagal Europos standartą, todėl gali būti naudojamos kaip apsauginės ginklų ar pinigų saugyklose.
    "TOTUM 1" durų konstrukcija pagaminta iš uždarų lankstytų profilių, dėl kurių jos ne tik stiprios, bet ir lengvai atrodo lyginant su kitomis apsauginėmis durimis, nors bendras varčios storis tik 65 mm. "TOTUM 1" durų garso izoliacija yra ypač gera. Jų garso izoliacijos rodiklis yra net 43 dB .
   Į "TOTUM 1" standartinį komplektą įeiną ne tik nerūdijančio plieno apdaila, kuri apsaugo daugiausiai pažeidžiamą vietą – durų slenkstį, bet ir durų atidarymo ribotuvas.
   Dėl lankstaus gamybos proceso durys gaminamos ir komplektuojamos pagal individualius užsakymus. Jose gali būti panaudotos žymiausių gamintojų spynos ir įvairi durų apdaila: laminuota MDP,frezuota MDF dengta PVC plėvele arba dažyta pagal RAL paletę įvairių raštų, vandeniui atspari (VAF) fanera dengta specialiais laukui skirtais dažais pagal RAL paletę (naudojant šią medžiagą ir papildomai apšiltinus staktą TOTUM EKONOM durys gali būti naudojamos ir lauko sąlygomis). Tokiu atveju durų stakta papildomai apšiltinama, norint pasiekti kuo geresnių šilumos izoliacijos savybių.
   Naudojant "TOTUM 1" lauko sąlygomis gali būti sumontuotas įvairių dydžių ir formų stiklo paketas. Durys gali būti tiek standartinės, tiek ir įvairių dydžių su nejudamomis dalimis iš šonų arba iš viršaus.
   "TOTUM 1" duryse įdiegtos pažangiausios technologijos garantuoja saugumą, garso ir šilumos izoliaciją, šiuolaikinę išvaizdą ir ilgalaikę eksploataciją. (gamintojas UAB "Totum", šaltinis www.totum.lt)
 
   Taip pat galime pasiūlyti ypatingai pigias metalines apsaugines duris "Riteris.
 
   Matavimo darbus objekte atliekame nemokamai. Už pateiktą prekių bei paslaugų sąmatą taip pat nereikės mokėti. Darbus atlieka tik patyrę bei kvalifikuoti specialistai, tai suteikia galymybę gauti ilgalaikę garantiją atliktoms paslaugoms bei įsigytai produkcijai.

   Taip pat prekiaujame lauko ir vidaus durimis su kalvio ornamentais - storis 90mm, trijų stiklų paketas, dvi spynos, įvairūs raštai bei spalvos.