versija spausdinimui: Terasinės lentos
informacija atnaujinta: 2010-05-04 10:53:39
informacija spausdinta: 2020-03-29 07:50:58
   teisės saugomos © 2020 Juozo Šalčiaus individuali įmonė

Terasinės lentos

   Terasa - tai mūsų kiemo veidas ir vieta, kurioje esant geram orui stengiamės praleisti kuo daugiau laiko su savo šeima, ar atvykusiais pasisvečiuoti draugais. Todėl nenuostabu, kad visi norime, jog terasa būtu visada jauki, kokybiška, ilgaamžė ir patvari. Lietuvoje populiariausios yra medinės terasos. Tačiau dar nedaug kas žino apie naujas terasines lentas, kurios yra ilgaamžės, nereikalaujančios jokios priežiūros, atsparios aplinkos poveikiui ir kurioms gamintojai suteikia nuo 15 iki 25 metų garantiją.
   Pagrindinės sudedamosios dalys yra mediena ir polimeriniai junginiai. Iki 70% sudėties sudaro natūrali mediena. Šis medžiagų junginys gaminiui suteikia atsparumo drėgmei, puikiai apsaugo nuo UV, garantuoja apsaugą nuo vabzdžių ir visiškai atspari puvimui. Medžiaga yra kieta, atspari fiziniams krūviams, o vizualiai atrodo kaip iš natūralaus medžio masyvo.
   Mūsų siūloma produkcija tinka ne tik kiemo terasai, bet taip pat ir prieplaukom, liepteliams prie vandens telkiniu turizmo sodybose, puikiai atlieka savo funkciją prie baseinų.
   Minimali priežiūra - tiesiog visi nešvarumai lengvai nuplaunami vandeniu. Daugelį metų nekeičia savo išvaizdos, nereikalauja jokios priežiūros.
   Sauga - be jokių toksiškų medžiagų ekologiškas produktas. Paviršius atsparus slidimui, apsaugotas nuo ašakų. Suteikia saugią aplinką visiems šeimos nariams.
   Išvaizda - kaip natūralaus medžio masyvo. Plati spalvų gama, kuri ilgą laika išlieka visiškai nepakitusi.
   Montavimas - su specialiai sukurta paslėpto tvirtinimo sistema, montavimas yra labai greitas ir paprastas, lyginant su tradiciniais metodais naudojant varžtus.